Kampanyalar
%30 ILK YATIRIM FONU
Ilk yatirim fonu yatirimcinin Lord FX‘te gerçek hesap açip,hesabini dogrulamasinin ardindan yalnizca yatirimcinin yalnizca ilk fonlamasi için geçerlidir. %30 ilk yatirim ilave fonunu alabilmek için minimum 100$ veya 500tl yatirim yapmak gerekmektedir.
%25 HESAP TAŞIMA FONU
Farkli bir araci kurumdaki hesabini Lord FX’e tasiyacak olan yatirimci mevcut kurumda forex hesabinda yer alan varlik(equity) miktarinin %25 i kadar ilave fonlama alacaktir.
İŞLEM HACMİNE LOT İADESİ
Islem Hacmine Lot Iadesi kampanyasini her Lord FX yatirimcisi bir kereye mahsus kullanma hakkina sahiptir. Lot iadesinden ilave fon alabilmek için minimum 10 lot islem yapilmalidir.
STOP-OUT 'A %30 İLAVE FON
Stoplanmanin ardindan minimum 100 dolar ve üzerinde yatirim yapan yatirimci %30 ilave fon almaktadir.

Stoplanmanin ardindan minimum 100 dolar ve üzerindeki yatirimlar promosyona dahil edilir.
REFERANS OLMAYA İLAVE FON
Her üye bu ilave fon kampayasindan sayisiz sekilde faydalanabilir.Referans olup yatirim yaptigi arkadasi %30 Ilk Yatirim Fonu alir ve referans oldugunuz için sizde yatirim tutari oraninda %20 Ilave fon sizin hesabiniza tanimlanacaktir.
Konum: Euston Rd Londra United Kingdom
Telefon: 0850 255 20 35
Email: info@lordfx1.com

RİSK UYARISI: Kaldıraçlı piyasa ürünleri yatırımınız için yüksek riskler taşımaktadır. Her yatırımcı için uygun olmayabilir, stop out seviyesi %70’dir ve en fazla yatırdığınız para kadar kaybedebilirsiniz. Lütfen olabilecek bütün riskleri anladığınızdan emin olun ve gerekiyorsa bağımsız danışmanlardan profesyonel tavsiye ve yardım alın. Ticaret Şartları içerisinde yer alan bütün risk uyarılarını okuyup gözden geçirin.