Hakkımızda
Neden yatırımcılar LordFX'i tercih ediyor ?
Lord Fx Limited Londra merkezli bir kuruluş olup,İngiliz Milletler Topluluğu apoleti ile geniş vizyonlu bir şirket kökenine sahiptir. Lord FX 2006 takvim yılı başlangıcı ile menşei Londra olmak üzere günümüze gelindiğinde 19 farklı pazarda global döviz, emtia ve CFD piyasalarında hizmet veren bir aracı kuruluştur. 12.000.000 sterlin ödenmiş sermayesi bulunmaktadır. Lord Fx Limited uluslararası standartlarda kabul görmüş önde gelen denetim merciileri tarafından periyodik aralıklarla denetlenmektedir. Lord Fx Limited kaliteli hizmet anlayışı,güçlü mali yapısı ve faaliyet alanında uzmanlaşmış kadrosuyla Kurumsal Yönetim İlkelerine göre yatırımcılarına hizmet vermektedir. Sektörün öncü kuruluşlarından biri olan Lord Fx Limited 19 ülkeden yatırımcı kabul etmektedir. Lord Fx limited personel kadrosu ve yatırım uzmanları CFA kuruluşu tarafından denetlenmekte ve bu kurum tarafından yeterlilik sınavlarına tabi tutulmaktadır.Lord FX yatırımcılarının ESMA (European Securites and Markets Authority) tarafından getirilen kaldıraç ve diğer kısıtlamalarından mağdur olmaması adına 2018 yılı itibariyle filosuna Saint Vincent’s Regülasyon lisansını ekleyerek yatırımcılarının bu kısıtlamalardan etkilenmemesini sağlamıştır. Saint Vincent’s bir İngiliz Milletler Topluluğu üyesidir.
Yüksek Kaldıraç Regülasyon Lisansı
CFA Personel Yeterlilik Sertifika Örneği (Chartered Financial Analyst Bethany Richardson) | Yeminli Finansal Analist Bethany Richardson |

Neden Biz ?

Lord FX Limited güçlü mali yapısı,şeffaf çalışma standartları ve müşteri memnuniyetini maksimum düzeye ulaştırmayı ilke edinmiş global bir aracı kuruluştur. Lord Fx Limited uzman kadrosu,güçlü teknolojik alt yapısı ve geniş ürün yelpazesiyle yatırımlarınızda öncü rehber olmayı hedeflemektedir. Lord Fx ile piyasalarda asla yalnız değilsiniz. Global finans dünyası ile aranızdaki engelleri kaldırmak,yatırımcılarımızın analiz-değerlendirme sürecine daha fazla katkıda bulunmak ve kusursuz bir hizmet anlayışıyla Lord Fx Limited bünyesinde hizmet veren uzman kadrosundan yatırımcılarımıza özel yatırım danışmanı ve müşteri temsilcisi atanmaktadır. Lord Fx Limited piyasa dinamiklerini kavrama ve finansal okuryazarlığı arttırma amacıyla uzman piyasa profesyonelleri ve güçlü eğitim kadrosuyla yatırımcılarına hizmet vermektedir. Sonuç odaklı anlayışımız ve hızlı yol alma prensibimiz ile finans piyasalarının gerisinde kalmayın. Global piyasalarda yatırım yapmanın ayrıcalığını bizimle yaşayın.
Fiyat Sağlayıcılarımız
Konum: Euston Rd Londra United Kingdom
Telefon: 0850 255 20 35
Email: info@lordfx1.com

RİSK UYARISI: Kaldıraçlı piyasa ürünleri yatırımınız için yüksek riskler taşımaktadır. Her yatırımcı için uygun olmayabilir, stop out seviyesi %70’dir ve en fazla yatırdığınız para kadar kaybedebilirsiniz. Lütfen olabilecek bütün riskleri anladığınızdan emin olun ve gerekiyorsa bağımsız danışmanlardan profesyonel tavsiye ve yardım alın. Ticaret Şartları içerisinde yer alan bütün risk uyarılarını okuyup gözden geçirin.